Оригинален принт на алуминиумско шише (600 ml) од колекцијата “Градот убав”

450 ден

6 на залиха

Оригинален принт на алуминиумско шише (600 ml) од колекцијата Градот убав.

Достапни бои –  бела боја.

 

Време за испорака: 1-3 работни дена
Бидете први што ќе дадете оценка за “Оригинален принт на алуминиумско шише (600 ml) од колекцијата “Градот убав””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Може да се направи замена или враќање на нарачка во рок од 10 дена од пристигнувањето на нарачката. Доколку треба да се направи замена на величина, или замена со друг производ во рамките на цената, трошоците за достава ги покрива купувачот. Доколку треба за се направи замена на оштетен предмет, трошоците за достава ги покрива Три Точки.

Главно мени