Плетено ланче беж-розе-зелено и обетки (комплет)

1.350 ден

1 на залиха

Рачно плетен комплет: ланче и обетки.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Плетено ланче од памучен конец во нежни розеви и зелени тонови на беж основа. Обетки во ист стил. Должина на ланчето 38цм. Достапен е еден комплет – уникат. Да се биде внимателен како кон секое парче накит.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Плетено ланче беж-розе-зелено и обетки (комплет)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Цената е без достава/карго.
Може да се подигнат и од Дебар Маало - по договор.

Главно мени