Плетено ланче тиркиз-бело и обетки (комплет)

1.500 ден

1 на залиха

Рачно плетен комплет: ланче и обетки.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Плетено ланче од памучен тиркиз конец со цветови во бела и жолта боја, заедно со обетки цветчиња во истите бои. Должина 38цм.
Достапен е само еден комплет – уникат.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Плетено ланче тиркиз-бело и обетки (комплет)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при подигнување, истиот може да се врати или изврши замена за друг. 

Главно мени