СТРАВ Акрил на платно 50×70

8.000 ден

Продавница: Julija Barbun

Има на залиха

СТРАВ

Страв пред непознатото…

Страв од пустош кое што го носи новото време….

А кога било по инаку?!
Новото време не научи дека нема безизлезни ситуации, излишни луѓе и случајни средби.

Ништо не е случајно и никој не е случаен…

Време за испорака: 1-2 недели
Категории: ,


Бидете први што ќе дадете оценка за “СТРАВ Акрил на платно 50×70”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени