Свеќник со сад

269 ден

Продавница: Handmade Design MK

Има на залиха

Свеќник со сад

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија:

Свеќник со сад.

Одговара на стадард свеќа од 2цм.Во садот може да се чуваат и предмети.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Свеќник со сад”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени