Ѕиден часовник „Пиле“

2.590 ден

Продавница: Bufko Art

1 на залиха

Разубавете нечија детска соба со овој декоративен рачно изработен ѕиден часовник. Достапен во зелена, плава и црвена боја. Материјал: медијапан, текстил, акрилна боја.
Димензии: 34х66 цм

Време за испорака: 3-5 работни дена

Разубавете нечија детска соба со овој декоративен рачно изработен ѕиден часовник. Достапен во: зелена, плава и црвена боја.

Материјал: медијапан, текстил, акрилна боја.
Димензии: 34х66 цм

Бидете први што ќе дадете оценка за “Ѕиден часовник „Пиле“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени