Dreamcatcher- украс

550 ден

Продавница: Relax Mode With Style

1 на залиха

Dreamcatcher -Ловец на соништа , рачна изработка од тексас и пердувчиња во боја

Време за испорака: 1-2 работни дена
Категорија:
  1. Dreamcatcher -Ловец на соништа , украс за на ѕид , плакар или врата, рачна изработка од тексас и пердувчиња во боја, ширина на горноит дел околу 14цм , должина околу 20 цм
Бидете први што ќе дадете оценка за “Dreamcatcher- украс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени