Бисерен колан

1.890 ден

Продавница: Handmade crystal XX bags

1 in stock

Рачно изработен бисерен колан!

Уникатно рачно изработен бисерен колан за секојдневни и специјални прилики. Се врзува со сатенска лента. Погоден за секоја величина.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Бисерен колан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за испорака / враќање / замена на производ

Испорака на производите во рок од 5-7 дена.

Вршиме замена на производот до 30 дена од испораката.

Главно мени