Blue Christmas Tree

890 ден

Продавница: УбаваИдеја - NiceIdea

По нарачка

Рачно изработен новогодишен и божиќен украс.

Висина: 29 cm

Време за испорака: 1-3 работни дена

Украсот е изработен од жица и има околу 200 стаклени монистри. Го добивате спакуван во украсна кутија.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Blue Christmas Tree”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот може да се врати во рок од 2 дена по приемот доколку не соодветствува со направената нарачка.

Главно мени