Golden Pine

800 ден

Продавница: УбаваИдеја - NiceIdea

Има на залиха

Уникатно, рачно изработено украсно дрвце од црна жица и златни бисерчиња. Дрвцето го
добивате спакувано во украсна кутија.

Висина: 18 cm 

Време за испорака: 1-3 работни дена

Бидете први што ќе дадете оценка за “Golden Pine”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот
може да се врати во рок од 2 дена по приемот доколку не соодветствува со направената нарачка.

Главно мени