Dama

1.000 ден

Има на залиха

Slika vo ramka. Golemina format A4. Izrabotena na crna pozadina vo tehnika filigran od hartija.

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категории: ,

Бидете први што ќе дадете оценка за “Dama”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот не може да биде вратен, а може да биде заменет само доколку не е оштетен. 

Главно мени