Purple Pine

900 ден

Продавница: УбаваИдеја - NiceIdea

Има на залиха

Рачно изработено украсно дрвце во виолетова и црна боја. Дрвцето го добивате спакувано во украсна кутија.

Висина: 26 cm

Време за испорака: 1-3 работни дена

 Дрвото како симбол се појавува во различни култури, симболизирајќи  преродба, позитивна енергија и нови почетоци; личен развој, уникатност и индивидуална убавина, а виолетовата боја пак се поврзува со мудрост, достоинство, независност, креативност, мистерија и магија.

Затоа, ова дрвце би било вистински подарок за љубителите на виолетовата боја кои, според психологијата на боите, се невообичаени, остроумни и креативни, луѓе кои сакаат уникатни работи, имаат тенденција да живеат во своите соништа и да го градат својот живот според свои принципи и правила.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Purple Pine”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот може да се врати во рок од 2 дена по приемот доколку не соодветствува со направената нарачка.

Главно мени