Amber Dreamcatcher

1.000 ден

Продавница: УбаваИдеја - NiceIdea

Има на залиха

Рачно плетен чувар на сонот со килибар

Должина: 60 cm

Време за испорака: 1-3 работни дена

Чуварот на сонот потекнува од културите на домородните американци. Се користел како заштитен талисман од лоши соништа. Денес, се повеќе се користи како модерен додаток во домовите внесувајќи дополнителна топлина на просторот.

Бидејќи се верува дека килибарот помага за нашето севкупно здравје и благосостојба, најдобро место за овој ѕиден украс е центарот на Вашиот дом. Доколку пак го ставите во спалната соба, килибарот ќе Ви помогне да ги избалансирате емоциите, да го смирите умот и да се ослободите од негативната енергија.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Amber Dreamcatcher”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот може да се врати во рок од 2 дена по приемот доколку не соодветствува со направената нарачка.

Главно мени