Оригинален принт на 100% детска памучна маица од колекцијата “Градот убав”.

450 ден

Оригинален принт на 100%  детска памучна маица од колекцијата Градот убав.

Достапни бои –  бела боја.

Достапни величини (години) : 3-4 , 5-6, 7-8,
9-11

Избриши
Време за испорака: 3-5 работни дена

Дополнително инфо

Боја - Бела

3-4, 5-6, 7-8, 9-11

Бидете први што ќе дадете оценка за “Оригинален принт на 100% детска памучна маица од колекцијата “Градот убав”.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Може да се направи замена или враќање на нарачка во рок од 10 дена од пристигнувањето на нарачката. Доколку треба да се направи замена на величина, или замена со друг производ во рамките на цената, трошоците за достава ги покрива купувачот. Доколку треба за се направи замена на оштетен предмет, трошоците за достава ги покрива Три Точки.

Главно мени