Двослојни памучни маски со новогодишни дезени

30 ден

Продавница: KP Crafts

100 на залиха

Двослојни памучни маски со новогодишни дезени.

Продажба и на големо.

Време за испорака: 1-2 работни дена
Категорија: Тагови: , ,

Двослојни памучни маски со новогодишни дезени.

Продажба и на големо.

Достава на целата територија на Македонија : + 130 денари

Бидете први што ќе дадете оценка за “Двослојни памучни маски со новогодишни дезени”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени