Елегантна дама

800 ден

Има на залиха

Слика во рамка

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија:

Изработка на хартија со техника филигран од хартија со димензии 25×20 cm.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Елегантна дама”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот не може да биде вратен, а може да биде заменет само доколку не е оштетен. 

Главно мени