Agate Dreamcather

1.200 ден

Продавница: УбаваИдеја - NiceIdea

Има на залиха

Уникатeн, рачно изработен чувар на сонот со зелен ахат.

Должина: 85 cm

Време за испорака: 1-3 работни дена

Чуварот на сонот потекнува од културите на домородните американци. Се користел како заштитен талисман од лоши соништа. Во денешно време, се користи како ѕиден украс и му дава дополнителна топлина на домот. Украсен со зелен ахат, овој ѕиден украс поставен во центарот на домот привлекува рамнотежа и здравје, на исток – ги штити децата, на запад – поттикнува промени.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Agate Dreamcather”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот може да се врати во рок од 2 дена по приемот доколку не соодветствува со направената нарачка.

Главно мени