Pink Palm

850 ден

Продавница: УбаваИдеја - NiceIdea

По нарачка

Украсно дрвце во комбинација од розева, црна и бела боја. Дрвцето го добивате спакувано во украсна кутија.

Висина: 18 cm

Време за испорака: 3-5 работни дена

Бидете први што ќе дадете оценка за “Pink Palm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот може да се врати во рок од 2 дена по приемот доколку не соодветствува со направената нарачка.

Главно мени