Мотив “Слон” 01

2.500 ден

По нарачка

Мотив: Слон (инспириран од краткометражниот анимиран филм “Примитивна приказна”) © 2020

Време за испорака: 3-5 работни дена

Изработен од сребрен срмен конец. Рамката, во зависност од достапноста при нарачката, може да се разликува од прикажаната. 

Димензии: 30х40 cm

Бидете први што ќе дадете оценка за “Мотив “Слон” 01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот може да се врати доколку е оштетен при транспорт.

Замена може да се изврши само за прпизвод кој е оштетен при транспорт во рок од неколку дена до една работна недела, во зависност од производот. 

Главно мени