МАНДАЛА Макраме ѕидна декорација

750 ден

Продавница: DIOSA Macrame

1 на залиха

Тробојно мандала венче
Прекрасен ѕиден украс, кој со своите нежни бои ќе ти го краси домот
Можност за додавање на огледало!
Димензија на внатрешниот круг е 12 см, целото е 25 см.
Цената се однесува на венчето без огледало
Време за испорака: 1-3 работни дена

Бидете први што ќе дадете оценка за “МАНДАЛА Макраме ѕидна декорација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Испорака за цела Македонија 130 ден.

Доколку производот е оштетен при испораката, истиот може да се замени.

За враќање на производот без замена, трошоците за транспорт ги подмирува купувачот.

Враќањето/замената можат да бидат најавени и извршени во рок од 10 дена по прием на производот.

Главно мени