Multi Gemstone Tree

1.200 ден

Продавница: УбаваИдеја - NiceIdea

Има на залиха

Дрвце со разновидни кристали со висина од 19 cm.

Се верува дека доколку имате едно вакво дрвце во вашиот дом, во домот ќе преовлада позитивната енергија и ќе ви донесе здравје, љубов, креативност, изобилство и просперитет.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Дрвцето со разновидни полудраги камења е драгоцено дрвце кое нуди различни придобивки. Во Фенг Шуи е еден од најчесто употребуваните декорации во внатрешниот простор заради позитивната енергија со која го исполнува просторот. Некои од придобивките што можете да ги имате  ако поставите дрвце со полудраги камења во вашиот дом или канцеларија се следните:

– привлекува богатство
– го подобрува семејниот живот и ги зајакнува семејните односи
– го зголемува капацитетот на знаењето 
– ја подобрува креативноста
– поттикнува слава и репутација
– ги подобрува благосостојбата и здравјето

– помага да се постигне напредок во кариерата

– ја подобрува љубовта и љубовните врски
– го олеснува извршувањето на секојдневните активности
– ги отстранува негативните енергии

Бидете први што ќе дадете оценка за “Multi Gemstone Tree”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот може да се врати во рок од 2 дена по приемот доколку не соодветствува со направената нарачка.

Главно мени