Обетки + Прстен

700 ден

Продавница: Ema's accessories

1 на залиха

Уникатен рачноизработен сет од прстен и обетки

Време за испорака: 1-3 работни дена
Категорија:

комбинација на метал и чешки кристал монистри 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Обетки + Прстен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени