Sky

850 ден

Продавница: УбаваИдеја - NiceIdea

Има на залиха

Уникатно, рачно изработено украсно дрвце во комбинација од сина, сребрена, сива и бела боја.

Дрвцето го добивате спакувано во украсна кутија.

Висина: 20 cm

Време за испорака: 1-3 работни дена

Бидете први што ќе дадете оценка за “Sky”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот може да се врати во рок од 2 дена по приемот доколку не соодветствува со направената нарачка.

Главно мени