Elegance Dreamcatcher

950 ден

Продавница: УбаваИдеја - NiceIdea

Има на залиха

Рачно плетен чувар на сонот со бели пердуви и црни монистри.

Должина: 100 cm

Време за испорака: 1-3 работни дена

Чуварот на сонот потекнува од културите на домородните американци. Се користел како заштитен талисман од лоши соништа. Денес, се повеќе се користи како модерен додаток во домовите внесувајќи дополнителна топлина на просторот.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Elegance Dreamcatcher”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот може да се врати во рок од 2 дена по приемот доколку не соодветствува со направената нарачка.

Главно мени