Плетено ланче со разнобојни ружи

1.200 ден

1 на залиха

Рачно плетено ланче од памучен конец.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Плетено ланче со 10 ружички во разни бои, на беж основа. Должина на ланчето 38цм. Да се биде внимателен кон нив како кон секое парче накит. Достапен е еден комплет – уникат. 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Плетено ланче со разнобојни ружи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени