Плетено срце

500 ден

2 на залиха

Орнамент од полемарна глина.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Рачно изработено срце – во техника „плетење со полимерна глина„ и втиснат натпис “Baby it’s cold outside”. Големина 8цм.

Достапни се овие две варијани од сликата.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Плетено срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени