Рачно изработени обетки

350 ден

Продавница: KP Crafts

1 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Рачно изработени обетки
Состав: пластика, циркони
Обетките се исти од двете страни
Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија: Тагови: ,
Рачно изработени обетки
Состав: пластика, циркони
Обетките се исти од двете страни

Достава на целата територија на Македонија : + 150 денари

Бидете први што ќе дадете оценка за “Рачно изработени обетки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени