Рачно направени глицерински сапуни

150 ден

Продавница: KP Crafts

198 на залиха

🎅🎁НОВОГОДИШНИ ПОДАРОЦИ ЗА ВАШИТЕ ВРАБОТЕНИ И
КОРПОРАТИВНИ ПАРТНЕРИ🎅🎁
Рачно направени глицерински сапуни
Украсувањето може да биде по Ваша желба
🌿Природни состојки
🌺Без детергенти и парабени
🧼За чиста, нежна и хидрирана кожа
🍃🌸 Лаванда, Рузмарин, Мед, Кафе, Кантарион, Невен, Мед и Овес, Афион и Цимет, Цитрусни Овошја, Камилица, Краставица, Алое Вера, Бадемово масло, Чајно Дрво, Јојоба 🌼
Време за испорака: 1-3 работни дена
🎅🎁НОВОГОДИШНИ ПОДАРОЦИ ЗА ВАШИТЕ ВРАБОТЕНИ И
КОРПОРАТИВНИ ПАРТНЕРИ🎅🎁
Рачно направени глицерински сапуни
Украсувањето може да биде по Ваша желба
🌿Природни состојки
🌺Без детергенти и парабени
🧼За чиста, нежна и хидрирана кожа
🍃🌸 Лаванда, Рузмарин, Мед, Кафе, Кантарион, Невен, Мед и Овес, Афион и Цимет, Цитрусни Овошја, Камилица, Краставица, Алое Вера, Бадемово масло, Чајно Дрво, Јојоба 🌼
Достава на целата територија на Македонија : + 130 денари
Бидете први што ќе дадете оценка за “Рачно направени глицерински сапуни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени