Цветен чајник

700 ден

1 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Слика на хартија.

Димензија: 20 x 25 см.

Цена: 700 ден

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категории: ,

Портокалов букет цвеке. Филигранска техника.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Цветен чајник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот не може да биде вратен, а може да биде заменет само доколку не е оштетен. 

Главно мени