Украсни кутии-поголеми

170 ден

Продавница: Relax Mode With Style

Има на залиха

Повеќенаменски украсни кутии, рачно изработени од тексас, цената е за едно парче

Време за испорака: 1-2 работни дена
Категорија:

Повеќе наменски украсни кутии , рачно изработени од тексас ( школски или канцелариски прибор, шминки , чешли,саксии за цвеќе итн), внатрешност од алуминиум изработени од тексас, рачна изработка, висина 12 цм

Бидете први што ќе дадете оценка за “Украсни кутии-поголеми”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени