Вашето име на посребрена жица. Ланче со име. Персонализиран накит.

250 ден

Има на залиха

Елегантно и женствено ланче со
едноставен и деликатен дизајн. Ланчињата се прават по нарачка.
Секое ланче е уникатно и со големо внимание изработено.

Може да се напише име или било кој збор
како на пр. Love, Live, Hope, Faith, Laugh, Trust, Peace, Joy…Името/зборот
може да биде до 9 букви долг. Ако сакате на крајот од името/зборот да има срце
или виолински клуч посочете го тоа кога ќе ја направите нарачката.

Должина на ланче: 41 cm
Димензија на привезок:
2,5 Х 5
,5 cm  зависно од должината на името/зборот.

При правење на нарачка во “Забелешки” напишете го името кое сакате да биде направено.

Достава било каде во Македонија: 100 ден.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Вашето име на посребрена жица. Ланче со име. Персонализиран накит.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени