Плетено ланче со црвени ружи и обетки ружи (комплет)

1.450 ден

1 на залиха

Рачно плетен комплет: ланче и обетки.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Плетено ланче од памучен конец – црна основа со 7 црвени ружи и пар обетки ружички. Должина на ланчето 38цм. Да се биде внимателен кон нив како кон секое парче накит. Достапен е еден комплет – уникат. 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Плетено ланче со црвени ружи и обетки ружи (комплет)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при подигнување на истиот може да се врати или изврши замена. 

Главно мени