Обетки со сушена лаванда

550 ден

2 на залиха

Рачно изработени обетки.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Обетките се изработени од полимерна глина, сушена лаванда и ув рези за сјај и заштита на сувото цвеќе и додатоци од месинг. Должина 5цм. Достапни се два пара.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Обетки со сушена лаванда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени