Ѕиден часовник „Балерина“

2.790 ден

Продавница: Bufko Art

1 на залиха

Разубавете нечија детска соба со овој декоративен рачно изработен ѕиден часовник. 

Материјал: медијапан, текстил, акрилна боја.
Димензии: 24×73 цм
Тежина: 660 грама

Време за испорака: 3-5 работни дена

Ви ја претставуваме балерината Розовка, како создадена да го украсува ѕидот на некоја малечка принцеза 👸 🩰

Декоративен, рачно изработен ѕиден часовник.

Материјал: медијапан, текстил, акрилна боја.
Димензии: 24×73 цм
Тежина: 660 грама

Бидете први што ќе дадете оценка за “Ѕиден часовник „Балерина“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени