Ocean Dreamcather

1.000 ден

Продавница: УбаваИдеја - NiceIdea

Има на залиха

Уникатeн, рачно изработен чувар на сонот во светло сива боја, украсен со сини монистри.

Идеален украс за детска соба, да ги чува соништата на некое слатко момче.

Должина:
90 cm 

Време за испорака: 1-3 работни дена

Чуварот на сонот потекнува од културите на домородните американци. Се користел како заштитен талисман од лоши соништа. Во денешно време, честопати е дел од домашниот декор, додавајќи дополнителна топлина на домот.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Ocean Dreamcather”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот може да се врати во рок од 2 дена по приемот доколку не соодветствува со направената нарачка.

Главно мени