Ѕиден часовник „Куче“

2.790 ден

Продавница: Bufko Art

1 на залиха

Разубавете нечија детска соба со овој декоративен рачно изработен ѕиден часовник. 

Материјал: медијапан, текстил, акрилна боја.
Димензии: 29×47 цм
Тежина: 750 грама

Време за испорака: 3-5 работни дена

Запознајте го кученцето Плавко, волшебно сино кученце-часовник, верен пријател во детскиот свет! 🐶 🐾🐾🧒

Декоративен, рачно изработен ѕиден часовник.

Материјал: медијапан, текстил, акрилна боја.
Димензии: 29×47 цм
Тежина: 750 грама

Бидете први што ќе дадете оценка за “Ѕиден часовник „Куче“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени