Ѕиден часовник „Лавче“

2.790 ден

Продавница: Bufko Art

1 на залиха

Разубавете нечија детска соба со овој декоративен рачно изработен ѕиден часовник. 

Материјал: медијапан, текстил, акрилна боја.
Димензии: 32×62 цм
Тежина: 820 грама

Време за испорака: 3-5 работни дена

Ѕиден часовник „Храброто Лавче“ – Храбро мало лавче, за најхрабрите момчиња и девојчиња! 🦁🐾⚔

Декоративен, рачно изработен ѕиден часовник.

Материјал: медијапан, текстил, акрилна боја.
Димензии: 32×62 цм
Тежина: 820 грама

Бидете први што ќе дадете оценка за “Ѕиден часовник „Лавче“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени