“ЗНАМЕ” – Оригинален принт на керамичка чаша

250 ден

10 на залиха

Керамичка чаша  со принт ” ЗНАМЕ”.

Боја – Бела  |  (300 ml)

Време за испорака: 1-2 работни дена

Керамичка чаша  со принт ” ЗНАМЕ”.

Боја – Бела  |  (300 ml)

Gift ready – спакувано во кутија

Бидете први што ќе дадете оценка за ““ЗНАМЕ” – Оригинален принт на керамичка чаша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Достава било каде во Македонија : 100 ден.

Може да се направи замена или враќање на нарачка во рок од 10 дена од пристигнувањето на нарачката. Доколку треба да се направи замена на величина, или замена со друг производ во рамките на цената, трошоците за достава ги покрива купувачот. Доколку треба за се направи замена на оштетен предмет, трошоците за достава ги покрива Три Точки.

Главно мени