Bily bag

500 ден

Продавница: BilyGaia

1 на залиха

Ирата со бои ми е омилен дел во изработката на секој производ. Оваа мала  шарена торбичка е одличен избор да израдувате некој кој ви значи. Хеклано со љубов ! Подари љубов!

Време за испорака: 1-3 работни дена

Хеклана торба со 100% памучен конец. 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Bily bag”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Достава на територија низ цела РС Македонија 130 денари.

 За интернационална испорака цената зависи до која земја се испорачува и од правилникот и условите на поштенски услуги и цени на РС Македонија.За повеќе информации пратете порака.

Производот може да се врати  и да се замени за друг производ  исклучиво ако е оштетен при достава во зависност од достапноста на материјалите кои ги имам во моментот.  Рок за враќање 3 дена на територија на Република Северна Македонија.

Замена се врши  на подарен  производ за друг производ  со иста цена или со доплата во рок од 5 дена на територија на Република Северна Македонија.


Главно мени