Дама со шапка

700 ден

Има на залиха

Слика во рамка

Димензии. 20 x 25 cm

Цена: 700 денари

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категории: ,

Слика изработена во техника филигран од хартија.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Дама со шапка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот не може да биде вратен, а може да биде заменет само доколку не е оштетен. 

Главно мени