Дрвен сад со растение

350 ден

Продавница: Hello Cactus

1 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Рачно изработен дрвен сад со растение.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Разубави го твојот омилен простор со рачно изработено дрвено садче на кое има рачно напишана порака која може да биде по твој избор.

Димензии: 8,5 x 8,5 см.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвен сад со растение”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени