Hands bowl

369 ден

Продавница: Handmade Design MK

Има на залиха

Hands bowl

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија:

Hands bowl сад за накит,клучеви,свеќа или саксија за цвеќе.

Може да го наполниме и со свеќа со доплата од 149 мкд,по догорувањето може пак да се користи како сад.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Hands bowl”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени