Декоративни бакарни дрвца

430 ден

Продавница: Relax Mode With Style

2 на залиха

Декоративни рачно изработени дрвца од бакарна жица, 

Време за испорака: 1-2 работни дена
Категорија: Tag:

Украсни бакарни дрва. Рачно изработени дрвца од бакарна жица , висина на дрвцата 7цм

Бидете први што ќе дадете оценка за “Декоративни бакарни дрвца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени