Mинимализам вазна сет

469 ден

Продавница: Handmade Design MK

Има на залиха

Mинимализам вазни сет

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија:

Сет од мала и голема минимализам вазна.

Идеална за минимализам декор во вашиот дом.

Може да се користат за цвеќе или миризливи стапчиња.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Mинимализам вазна сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени