Плетена корпа во кафеаво-окер тонови

700 ден

Има на залиха

Рачно плетена корпа од трикотажна лента.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Одлична идеја за подарок или пак за собирање на сите ваши ситници на едно место, чување накит, шминки и слични дребулии

Бидете први што ќе дадете оценка за “Плетена корпа во кафеаво-окер тонови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени