Рачно направен природен глицерински сапун со Афион и Цимет

130 ден

Продавница: KP Crafts

50 на залиха

👐Рачно направени глицерински сапуни

🌿Природни состојки

🌺Без детергенти и парабени

🧼За чиста, нежна и хидрирана кожа

Афионот и циметот ги ублажуваат кожните воспаленија и е одличен за пилинг. Ја прави кожата мека и нежна. Погоден за сите типови кожа. Состав: кокосово масло, палмино масло, маслиново масло и рицинус, афион, цимет, зен етерично масло.

Време за испорака: 1-2 работни дена

👐Рачно направени глицерински сапуни

🌿Природни состојки

🌺Без детергенти и парабени

🧼За чиста, нежна и хидрирана кожа

Афионот и циметот ги ублажуваат кожните воспаленија и е одличен за пилинг. Ја прави кожата мека и нежна. Погоден за сите типови кожа. Состав: кокосово масло, палмино масло, маслиново масло и рицинус, афион, цимет, зен етерично масло.

Достава на целата територија на Македонија : + 130 денари

Бидете први што ќе дадете оценка за “Рачно направен природен глицерински сапун со Афион и Цимет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени