Рачно плетено детско ќебенце

1.990 ден

Продавница: KP Crafts

1 на залиха

Рачно плетено детско ќебенце Нинџа Желки🐢🐢
Димензии: 120х100
Состав: 50% волна, 50% акрил
Изработка во различни шари и димензии по Ваша желба.
Време за испорака: 1-2 недели
Рачно плетено детско ќебенце Нинџа Желки🐢🐢
Димензии: 120х100
Состав: 50% волна, 50% акрил
Изработка во различни шари и димензии по Ваша желба.
Достава на целата територија на Македонија : + 130 денари
Бидете први што ќе дадете оценка за “Рачно плетено детско ќебенце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени