Сет од 2 дрвени подметачи за чаши

200 ден

Продавница: Hello Cactus

1 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Сет од 2 дрвени, рачно изработени подметачи за чаши со рачно напишана порака.

Цена на достава низ сите градови во Македонија 150 денари.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Сет од 2 дрвени, рачно изработени подметачи за чаши со рачно напишана порака.

 – Текстот на подметачите може да биде по ваш избор!

Бидете први што ќе дадете оценка за “Сет од 2 дрвени подметачи за чаши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени