СИЛА Акрил на платно 50×50

10.500 ден

Продавница: Julija Barbun

Има на залиха

СИЛА

Силата се крие во нејзината слабост. Нeјзините мани и слабости се во едно и нeјзините доблести.

Силата е во нежноста,добрината, наивноста и во искрените до солзи очите.

Слабости кои што секој може да ги искористи и злоупотреби…но, тоа добродушно и безвозвратно ги дава….

Ја дава таа љубов без надомест….затоа што во тоа е нејзината сила.

Време за испорака: 1-2 недели
Категории: ,

Бидете први што ќе дадете оценка за “СИЛА Акрил на платно 50×50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени