РАЈ Акрил на платно 50×70

8.000 ден

Продавница: Julija Barbun

Има на залиха

РАЈ

Рај, каде што се е светло, миризливо и безгрижно. Каде што цветаат различни цвеќиња и се осеќаш мирно, топло и сигурно.

Живееш во него не знаејќи за друго….но дали и во рајот е се така розево и невино….?

Не би рекла….

Време за испорака: 1-2 недели
Категории: ,


Бидете први што ќе дадете оценка за “РАЈ Акрил на платно 50×70”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени